Elektronická chůvička Audio Vtech DM1214 – bílá

1367 

S dosahem až 460 metrů se můžete v klidu věnovat své práci v jiné části domu. S elektronickou chůvičkou můžete dohlížet na to, zda je vaše dítě v bezpečí.
Vysílač i přijímač jsou navrženy tak, aby byly přenosné. Oba mohou být napájeny dobíjecími bateriemi nebo připojeny k síti. Tato funkce nabízí plnou mobilitu doma i na zahradě.
KLÍČOVÉ FUNKCE:
Noční světlo ve vysílači
Přenosný vysílač
Obousměrná hlasová komunikace (interkom)
Třístupňový indikátor hlasitosti
Snímač teploty
Dobíjecí baterie v přijímači i vysílači
Ovládání hlasitosti
Technologie DECT pro bezpečné spojení bez rušení
Rozšířený dosah * v závislosti na překážkách signálu
Vnitřní dosah – až 75 m
Venkovní dosah až 460 m
Uklidňující ukolébavky
Záruka 2 roky

7 skladem

Katalogové číslo: DS14223251 Kategorie: , ,

S dosahem až 460 metrů se můžete v klidu věnovat své práci v jiné části domu. S elektronickou chůvičkou můžete dohlížet na to, zda je vaše dítě v bezpečí.Vysílač i přijímač jsou navrženy tak, aby byly přenosné. Oba mohou být napájeny dobíjecími bateriemi nebo připojeny k síti. Tato funkce nabízí plnou mobilitu doma i na zahradě.
KLÍČOVÉ FUNKCE:Noční světlo ve vysílačiPřenosný vysílačObousměrná hlasová komunikace (interkom)Třístupňový indikátor hlasitostiSnímač teplotyDobíjecí baterie v přijímači i vysílačiOvládání hlasitostiTechnologie DECT pro bezpečné spojení bez rušeníRozšířený dosah * v závislosti na překážkách signáluVnitřní dosah – až 75 mVenkovní dosah až 460 mUklidňující ukolébavkyZáruka 2 roky

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Chůvičky » Dětské elektronické chůvičky » Elektronická chůvička Audio Vtech DM1214 – bílá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Chůvičky > Dětské elektronické chůvičky

Produkt

Elektronická chůvička Audio Vtech DM1214 – bílá

EAN

4897027123647

Kód:

DS14223251