Jídelní židlička CARETERO HOMEE

4044 

Dětská jídelní židlička Caretero HOMEE je nejlepším řešením pro rodiče, kteří hledají praktickou jídelní židličku pro své dítě. Nová židlička může být použita na dva způsoby. Jako klasická vysoká židlička, která usnadňuje krmení u stolu. I jako židlička + stoleček, která je vhodná pro větší děti na zábavu a samostatné papání. Charakteristika:
– dvoufunkční židlička je určena pro děti od 6 měsíců do 3-4 let
– je ideálním společníkem během jídla a her
– možnost rozložení na židličku a stoleček
– nastavení sklonu opěradla
– opěradlo regulovatelné do 3 poloh
– dvojitá sundatelná deska s možností regulace vzdálenosti od sedadla
– 5-ti bodové pásy opatřeny naramenní ochranou
– odnímatelný potah snadný na údržbu
– praktická opěrka na nohy
– snadná montáž a přenášení
– zaoblené okraje židličky
– funkční opěrka nohou
– atraktivní, moderní design
– v souladu s EN 14988
– hmotnost: cca 7,6 kg
– rozměry židličky (vxšxh): 106x63x65 cm, rozložení na židličku a stoleček: samotná židle (vxsvh): 62x46x55 cm, samotný stolek (vxšxh): 41x55x65 cm

Židlička je určena pro děti, které jsou schopny samy sedět, mají věk do 36 měsíců a hmotnost do 15 kg.

3 skladem

Katalogové číslo: DS45084396 Kategorie: , ,

Dětská jídelní židlička Caretero HOMEE je nejlepším řešením pro rodiče, kteří hledají praktickou jídelní židličku pro své dítě. Nová židlička může být použita na dva způsoby. Jako klasická vysoká židlička, která usnadňuje krmení u stolu. I jako židlička + stoleček, která je vhodná pro větší děti na zábavu a samostatné papání. Charakteristika:- dvoufunkční židlička je určena pro děti od 6 měsíců do 3-4 let- je ideálním společníkem během jídla a her- možnost rozložení na židličku a stoleček- nastavení sklonu opěradla- opěradlo regulovatelné do 3 poloh- dvojitá sundatelná deska s možností regulace vzdálenosti od sedadla- 5-ti bodové pásy opatřeny naramenní ochranou- odnímatelný potah snadný na údržbu- praktická opěrka na nohy- snadná montáž a přenášení – zaoblené okraje židličky- funkční opěrka nohou- atraktivní, moderní design- v souladu s EN 14988- hmotnost: cca 7,6 kg- rozměry židličky (vxšxh): 106x63x65 cm, rozložení na židličku a stoleček: samotná židle (vxsvh): 62x46x55 cm, samotný stolek (vxšxh): 41x55x65 cmŽidlička je určena pro děti, které jsou schopny samy sedět, mají věk do 36 měsíců a hmotnost do 15 kg.

Domů » Obchod » Nábytek » Dětské židličky » Dětské plastové židličky » Jídelní židlička CARETERO HOMEE
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Dětské židličky > Dětské plastové židličky

Produkt

Jídelní židlička CARETERO HOMEE

EAN

5903076300768

Kód:

DS45084396

Varianta

mint – zelená