Korková tabule s obrázky Viga – multicolor

420 

Korková tabule od společnosti Viga – sada pro kreativní hraní. Korkové sbíjecí desky jsou hračky podporující rozvoj manuální zručnosti, logiky a kreativity. Dítě může samostatně uspořádat jeden z navržených vzorů – kartičky přiložené k hračce představují vzory, které je třeba uspořádat s různým stupněm obtížnosti.
Sady hřebíků lze vzájemně kombinovat.
Sada obsahuje 45 dílků:
korkové desky o rozměrech: 225 x 180 x 45 mm
45 dřevěných tvarovaných dílků
kladivo
5 oboustranných karet s návrhy vzorů k výrobě
kolíčky
Každý dřevěný dílek je opatřen otvorem pro snadné skládání na sebe, aniž byste museli dílky skládačky propichovat. Kostky s otvory podporují koordinaci ruky a oka a učí přesnosti a preciznosti.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k barvení našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

2 skladem

Katalogové číslo: DS54806991 Kategorie: , ,

Korková tabule od společnosti Viga – sada pro kreativní hraní. Korkové sbíjecí desky jsou hračky podporující rozvoj manuální zručnosti, logiky a kreativity. Dítě může samostatně uspořádat jeden z navržených vzorů – kartičky přiložené k hračce představují vzory, které je třeba uspořádat s různým stupněm obtížnosti.Sady hřebíků lze vzájemně kombinovat.Sada obsahuje 45 dílků:korkové desky o rozměrech: 225 x 180 x 45 mm45 dřevěných tvarovaných dílkůkladivo5 oboustranných karet s návrhy vzorů k výroběkolíčkyKaždý dřevěný dílek je opatřen otvorem pro snadné skládání na sebe, aniž byste museli dílky skládačky propichovat. Kostky s otvory podporují koordinaci ruky a oka a učí přesnosti a preciznosti.Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k barvení našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

Domů » Obchod » Korková tabule s obrázky Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Korková tabule s obrázky Viga – multicolor

EAN

6934510516062

Kód:

DS54806991