Látkové pleny z organické bavlny New Baby Softy 70 x 70 cm 4 ks – přírodní

406 

Látková plena z organické bavlny New Baby je nepostradatelným pomocníkem při péči o miminko. Organická bavlna zaručuje správnou ventilaci vzduchu, rychle absorbuje pot, je jemná k dětské pokožce a pomáhá ji udržovat v konstantní teplotě, aby se zabránilo vzniku dětského ekzému (opruzeninám). Plena neobsahuje žádné toxické a škodlivé látky nevhodné pro jemnou dětskou pokožku, napomáhá zdravému vývoji kyčelních kloubů u novorozenců. Plena je pevná a příjemná na dotek, čtyři zašité okraje zaručují vyšší odolnost při používání a plena tak i lépe drží tvar. Můžete ji využít jako ručník, bryndáček, na mazlení s miminkem, jako stínítko do kočárku nebo jako podložku k odříhnutí miminka. Výrobek splňuje požadavky plynoucí z vyhlášky č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let. Testováno v ČR.
Charakteristika:
– balení: 4 ks v kartonu
– rozměr pleny: 70 x 70 cm
– složení: 100% organická bavlna, gramáž 150 g/m2, dvouvrstvá.
– barva: přírodní – BIO bavlna není chemicky bělena, tkanina může obsahovat tmavší stopy organických prvků, které nejsou na závadu.
Údržba: prát na 60 °C, používat jemné prací prostředky. Nepoužívat chlór ani bělidla. Teplota žehlení do 200°C. Nesmí se čistit chemicky. Nesušit v bubnové sušičce. Sušit odkapáváním v zavěšené poloze.

1890 skladem

Katalogové číslo: DS53693636 Kategorie: , ,

Látková plena z organické bavlny New Baby je nepostradatelným pomocníkem při péči o miminko. Organická bavlna zaručuje správnou ventilaci vzduchu, rychle absorbuje pot, je jemná k dětské pokožce a pomáhá ji udržovat v konstantní teplotě, aby se zabránilo vzniku dětského ekzému (opruzeninám). Plena neobsahuje žádné toxické a škodlivé látky nevhodné pro jemnou dětskou pokožku, napomáhá zdravému vývoji kyčelních kloubů u novorozenců. Plena je pevná a příjemná na dotek, čtyři zašité okraje zaručují vyšší odolnost při používání a plena tak i lépe drží tvar. Můžete ji využít jako ručník, bryndáček, na mazlení s miminkem, jako stínítko do kočárku nebo jako podložku k odříhnutí miminka. Výrobek splňuje požadavky plynoucí z vyhlášky č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let. Testováno v ČR. Charakteristika:- balení: 4 ks v kartonu- rozměr pleny: 70 x 70 cm- složení: 100% organická bavlna, gramáž 150 g/m2, dvouvrstvá.- barva: přírodní – BIO bavlna není chemicky bělena, tkanina může obsahovat tmavší stopy organických prvků, které nejsou na závadu.
Údržba: prát na 60 °C, používat jemné prací prostředky. Nepoužívat chlór ani bělidla. Teplota žehlení do 200°C. Nesmí se čistit chemicky. Nesušit v bubnové sušičce. Sušit odkapáváním v zavěšené poloze.

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Pleny » Bambusové » Látkové pleny z organické bavlny New Baby Softy 70 x 70 cm 4 ks – přírodní
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Pleny > Bambusové

Produkt

Látkové pleny z organické bavlny New Baby Softy 70 x 70 cm 4 ks – přírodní

EAN

8596164092705

Kód:

DS53693636