Lékařský dřevěný set v kufříku Viga – multicolor

464 

Něco nového pro děti…. Sada pro malé zdravotníky…
Každý si někdy hrál na lékaře… Dopřejme i našim nejmenším výlet do říše fantazie. Nechte je vytvořit si vlastní nemocnici, kde Medvídek a jejich oblíbená panenka potřebují pomoc lékaře. Když je bolí bříško nebo mají odřené koleno…..
Skvělá sada pro hru na doktora zabalená v kufříku, který si můžete vzít kamkoli – k babičce, na dovolenou. Dítě bude při hře rozvíjet svou emoční inteligenci. Pomůže jim překonat strach ze stříkaček a pochopit, že i hořký sirup je pro jejich zdraví.
Sada obsahuje:
– stetoskop
– injekční stříkačku
– teploměr
– kladívko
– krém
– pastilky
– sirup
Vše je zabaleno v kufříku, který udržuje všechny pomůcky na svém místě a snadno se přenáší.
Hračka splňuje normu EN71
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry 210 x 160 x 57 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS68121538 Kategorie: , ,

Něco nového pro děti…. Sada pro malé zdravotníky…Každý si někdy hrál na lékaře… Dopřejme i našim nejmenším výlet do říše fantazie. Nechte je vytvořit si vlastní nemocnici, kde Medvídek a jejich oblíbená panenka potřebují pomoc lékaře. Když je bolí bříško nebo mají odřené koleno…..Skvělá sada pro hru na doktora zabalená v kufříku, který si můžete vzít kamkoli – k babičce, na dovolenou. Dítě bude při hře rozvíjet svou emoční inteligenci. Pomůže jim překonat strach ze stříkaček a pochopit, že i hořký sirup je pro jejich zdraví.
Sada obsahuje:- stetoskop- injekční stříkačku- teploměr- kladívko- krém- pastilky- sirup
Vše je zabaleno v kufříku, který udržuje všechny pomůcky na svém místě a snadno se přenáší.Hračka splňuje normu EN71Vhodné pro děti od 3 letRozměry 210 x 160 x 57 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Lékařský dřevěný set v kufříku Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Lékařský dřevěný set v kufříku Viga – multicolor

EAN

6934510505301

Kód:

DS68121538