Luxusní fusak s kožíškem Shine New Baby černo stříbrný – černá

1555 

Dětský zimní semiškový fusák New Baby. Fusák je ideální do kočárku,autosedačky i sáňky. Luxusní zimní fusák s leskem v spodní části, výšivkou newbaby a moderním desingem, který je navržen s maximální péčí. Dětský fusák má otvory pro bezpečnostní pásy, díky čemuž lze dosáhnout maximálního bezpečí během cestování. Je zdobený kožíškem, který je připevněný cvočky, takže se dá lehce odepnout. Fusák má zip po celém obvodu, který zaručí pohodlí, a vložení miminka do fusáku bude velmi jednoduché. Fusák se proto může použít i jako podložka. Vnitřek fusáku tvoří měkkoučká a příjemňoučká vrstva semiškového materiálu. Tyto materiály pomáhají udržovat stálou teplotu těla a zbraňují přehřáti organismu. Luxusní fusák je ideálním dárkem a je vhodný pro všechny moderní maminky. Složení: vnitřní vrstva semiš, vnější vrstva 100% polyester, výplň-100% polyester-antialergické vlákno. Rozměry: cca 100×50 cm.
– zimní fusák do kočárků, autosedačky
– zip po celém obvodu fusáku
– kvalitní semiškový materiál
– otvory na 5-bodové bezpečnostní pásy
– moderní design a atraktivní barvy
– složení: vnitřní vrstva semiš, vnější vrstva 100% polyester, výplň-100% polyester-antialergické vlákno
– rozměry: cca100x50 cm.

97 skladem

Katalogové číslo: DS73720152 Kategorie: , ,

Dětský zimní semiškový fusák New Baby. Fusák je ideální do kočárku,autosedačky i sáňky. Luxusní zimní fusák s leskem v spodní části, výšivkou newbaby a moderním desingem, který je navržen s maximální péčí. Dětský fusák má otvory pro bezpečnostní pásy, díky čemuž lze dosáhnout maximálního bezpečí během cestování. Je zdobený kožíškem, který je připevněný cvočky, takže se dá lehce odepnout. Fusák má zip po celém obvodu, který zaručí pohodlí, a vložení miminka do fusáku bude velmi jednoduché. Fusák se proto může použít i jako podložka. Vnitřek fusáku tvoří měkkoučká a příjemňoučká vrstva semiškového materiálu. Tyto materiály pomáhají udržovat stálou teplotu těla a zbraňují přehřáti organismu. Luxusní fusák je ideálním dárkem a je vhodný pro všechny moderní maminky. Složení: vnitřní vrstva semiš, vnější vrstva 100% polyester, výplň-100% polyester-antialergické vlákno. Rozměry: cca 100×50 cm. – zimní fusák do kočárků, autosedačky – zip po celém obvodu fusáku- kvalitní semiškový materiál- otvory na 5-bodové bezpečnostní pásy- moderní design a atraktivní barvy- složení: vnitřní vrstva semiš, vnější vrstva 100% polyester, výplň-100% polyester-antialergické vlákno – rozměry: cca100x50 cm.

Domů » Obchod » Kojenecké Oblečení » Zimní zboží » Fusáky » Luxusní fusak s kožíškem Shine New Baby černo stříbrný – černá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Oblečení > Zimní zboží > Fusáky

Produkt

Luxusní fusak s kožíškem Shine New Baby černo stříbrný – černá

EAN

8596164136003

Kód:

DS73720152