Manuální odsávačka Avent s VIA systémem – transparentní

1154 

Ruční odsávačka mateřského mléka AVENT vám pomůže snadno odsávat mléko z prsu přímo do nádobek AVENT nebo pohárků VIA, které můžete uložit do chladničky nebo mrazničky. Díky tomu může kdokoli krmit vaše dítě mateřským mlékem v době vaší nepřítomnosti. Odsávání mléka ruční odsávačkou AVENT je šetrnější, tišší a účinnější než jiné běžně dostupné odsávačky.Odsávačka pracuje rychle, šetrně a tiše, aniž by potřebovalo elektřinu nebo baterie.
– bez bisfenolu (0% BPA)
– snadná manipulace
– mléko odstříkané přímo do nádoby AVENT
– extra měkký přírodní dudlík pro novorozence
– materiál: PP (polypropylen)
Obsah:
– manuální odsávačka s krytem hrdla
– 3x VIA pohárek (180 ml) + víčko
– extra měkký novorozenecký dudlík Natural
– těsnící víčko

1 skladem

Katalogové číslo: DS53054113 Kategorie: , ,

Ruční odsávačka mateřského mléka AVENT vám pomůže snadno odsávat mléko z prsu přímo do nádobek AVENT nebo pohárků VIA, které můžete uložit do chladničky nebo mrazničky. Díky tomu může kdokoli krmit vaše dítě mateřským mlékem v době vaší nepřítomnosti. Odsávání mléka ruční odsávačkou AVENT je šetrnější, tišší a účinnější než jiné běžně dostupné odsávačky.Odsávačka pracuje rychle, šetrně a tiše, aniž by potřebovalo elektřinu nebo baterie.- bez bisfenolu (0% BPA)- snadná manipulace- mléko odstříkané přímo do nádoby AVENT- extra měkký přírodní dudlík pro novorozence- materiál: PP (polypropylen)
Obsah:
– manuální odsávačka s krytem hrdla- 3x VIA pohárek (180 ml) + víčko- extra měkký novorozenecký dudlík Natural- těsnící víčko

Domů » Obchod » Manuální odsávačka Avent s VIA systémem – transparentní
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Péče o dítě > Odsávačky mateřského mléka

Produkt

Manuální odsávačka Avent s VIA systémem – transparentní

EAN

8710103944010

Kód:

DS53054113