Matrace Sensillo Visco-LATEX 120×60 CASHMERE – bílá

1836 

Matrace Sensillo Visco-Latex 120×60 CASHMERE. Matrace vyrobena z líné pěny, které se říká viscoelastická nebo také paměťová pěna. Vlivem tepla a tlaku na určitém místě pěna ustupuje, dokáže dokonale kopírovat tvar lidského těla a tím zajistí výbornou oporu páteře. Viscoelastická pěna je velice komfortní. Visco matrace patří k nejkvalitnějším. Kašmírská vlna je textilní materiál získávaný ze srsti kašmírské kozy. Vlákna jsou v barevných odstínech od bílých až po tmavohnědé, jsou pružná, velice hřejivá a hebká na omak. Charakteristika:
– oboustranná matrace 120 × 60 cm
– matrace je vyplněna termoplastickou pěnou Visco (2 cm), polyuretanovou pěnou (6 cm) a perforovanou latexovou pěnou (2 cm)
– latex se dokonale přizpůsobuje přirozeným křivkám těla
– termoaktivní pěna Visco je antialergická, má rehabilitační a ortopedické vlastnosti
– přispůsobí se tvaru těla
– tloušťka 13 cm zajišťuje pohodlný a klidný spánek
– potah z kašmírové tkaniny s tepelnými a prodyšnými vlastnostmi
– snímatelný potah matrace, který lze prát v pračce
– součástí matrace je certifikát OEKO-TEX Standard 100 a certifikát PZH
– vyrobeno v Polsku

2 skladem

Katalogové číslo: DS24520292 Kategorie: , ,

Matrace Sensillo Visco-Latex 120×60 CASHMERE. Matrace vyrobena z líné pěny, které se říká viscoelastická nebo také paměťová pěna. Vlivem tepla a tlaku na určitém místě pěna ustupuje, dokáže dokonale kopírovat tvar lidského těla a tím zajistí výbornou oporu páteře. Viscoelastická pěna je velice komfortní. Visco matrace patří k nejkvalitnějším. Kašmírská vlna je textilní materiál získávaný ze srsti kašmírské kozy. Vlákna jsou v barevných odstínech od bílých až po tmavohnědé, jsou pružná, velice hřejivá a hebká na omak. Charakteristika:- oboustranná matrace 120 × 60 cm- matrace je vyplněna termoplastickou pěnou Visco (2 cm), polyuretanovou pěnou (6 cm) a perforovanou latexovou pěnou (2 cm)- latex se dokonale přizpůsobuje přirozeným křivkám těla- termoaktivní pěna Visco je antialergická, má rehabilitační a ortopedické vlastnosti- přispůsobí se tvaru těla- tloušťka 13 cm zajišťuje pohodlný a klidný spánek- potah z kašmírové tkaniny s tepelnými a prodyšnými vlastnostmi- snímatelný potah matrace, který lze prát v pračce – součástí matrace je certifikát OEKO-TEX Standard 100 a certifikát PZH- vyrobeno v Polsku

Domů » Obchod » Nábytek » Matrace » Molitanové matrace » Matrace Sensillo Visco-LATEX 120×60 CASHMERE – bílá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Matrace > Molitanové matrace

Produkt

Matrace Sensillo Visco-LATEX 120×60 CASHMERE – bílá

EAN

5903076301772

Kód:

DS24520292