Multifunkční houpací lehátko pro miminko Baby Mix hvězdičky

1853 

Dětské multifunkční lehátko Baby Mix poslouží vašemu dítěti od narození až do dosažení hmotnosti 18 kg. Pro úplně malá miminka jej lze použít jako houpací lehátko s melodií, světlem a vibrací. Jakmile vaše dítě vyroste, můžete toto lehátko změnit na křesílko. Lze jej aretovat i do pevné polohy vhodné na příklad ke krmení. Je vybaveno odnímatelnou hrazdou se třemi hračkami, nastavitelnou opěrkou zad a vibračním a zvukovým a světelným modulem, který zpříjemní chvíle vašemu dítěti.
Můžete v něm miminko uložit ke krátkému spánku, stačí pouze opěradlo sklopit, zapnout bezpečnostní pásy, zapnout funkci jemných vibrací a namontovat držák s hračkami. Starší děti v něm mohou sedět, houpat se, prohlížet si knížky nebo si kreslit.
Jako lehátko je vhodné do 9 kg. Křesílko je vhodné pro děti do 18 kg (aretace houpacích lišt).
Je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na každý detail.
Materiál: 100% polyester. Vibrační a hudební modul je napájen bateriemi typu LR6(AA) 1,5 V (baterie nejsou součástí dodávky).

CHARAKTERISTIKA:
– jako lehátko určeno dětem do 9 kg
– jako křesílko určeno dětem do 18 kg
– funkce houpacího křesla (houpací lišty s možností aretace)
– panel s hudbou, vibracemi a světelnými efekty
– dvoupolohové nastavení sklonu opěradla
– nastavitelné tříbodové bezpečnostní pásy
– odnímatelná hrazdička s hračkami
– kvalitní kovová konstrukce
– měkký, příjemný na dotek potah

ROZMĚRY:
– délka: 80 cm, šířka: 40 cm, výška: 70 cm
– šířka sedadla: 25 cm, výška od země k sedáku: 25 cm, hloubka sedáku: 27 cm, výška opěradla: 42 cm

Katalogové číslo: DS13606974 Kategorie: , ,

Dětské multifunkční lehátko Baby Mix poslouží vašemu dítěti od narození až do dosažení hmotnosti 18 kg. Pro úplně malá miminka jej lze použít jako houpací lehátko s melodií, světlem a vibrací. Jakmile vaše dítě vyroste, můžete toto lehátko změnit na křesílko. Lze jej aretovat i do pevné polohy vhodné na příklad ke krmení. Je vybaveno odnímatelnou hrazdou se třemi hračkami, nastavitelnou opěrkou zad a vibračním a zvukovým a světelným modulem, který zpříjemní chvíle vašemu dítěti. Můžete v něm miminko uložit ke krátkému spánku, stačí pouze opěradlo sklopit, zapnout bezpečnostní pásy, zapnout funkci jemných vibrací a namontovat držák s hračkami. Starší děti v něm mohou sedět, houpat se, prohlížet si knížky nebo si kreslit. Jako lehátko je vhodné do 9 kg. Křesílko je vhodné pro děti do 18 kg (aretace houpacích lišt).Je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na každý detail. Materiál: 100% polyester. Vibrační a hudební modul je napájen bateriemi typu LR6(AA) 1,5 V (baterie nejsou součástí dodávky).CHARAKTERISTIKA:- jako lehátko určeno dětem do 9 kg- jako křesílko určeno dětem do 18 kg- funkce houpacího křesla (houpací lišty s možností aretace)- panel s hudbou, vibracemi a světelnými efekty- dvoupolohové nastavení sklonu opěradla- nastavitelné tříbodové bezpečnostní pásy- odnímatelná hrazdička s hračkami – kvalitní kovová konstrukce- měkký, příjemný na dotek potahROZMĚRY:- délka: 80 cm, šířka: 40 cm, výška: 70 cm- šířka sedadla: 25 cm, výška od země k sedáku: 25 cm, hloubka sedáku: 27 cm, výška opěradla: 42 cm

Domů » Obchod » Nábytek » Lehátka » Dětské polohovací lehátka » Multifunkční houpací lehátko pro miminko Baby Mix hvězdičky
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Lehátka > Dětské polohovací lehátka

Produkt

Multifunkční houpací lehátko pro miminko Baby Mix hvězdičky

EAN

8596164134412, 8596164134429

Kód:

DS13606974, DS57513631

Varianta

růžová, zelená