Sada nádobek s náustkem na pokrmy a mléko Baby Ono 200ml – dle obrázku

143 

Sada nádobek s náustkem pro skladování, zmrazování a krmení. Nádobky jsou vhodné na všechny druhy jídel a nápojů, včetně mateřského mléka. Díky náustku je možné nádobku použít jako hrneček na pití. Těsná víka poskytují ochranu před rozlitím a pronikáním pachů. Odměrka umístěná na nádobkách umožňuje přesné měření potravin. Nádobky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu určeného pro styk s potravinami, který neobsahuje Bisfenol A.
Vlastnosti:
– nádobky jsou určeny k vícenásobnému skladování a zmrazování potravin
– přídavné víčko s náustkem umožňuje krmení dítěte
– k jejich výrobě byl použit speciální materiál určený pro styk s potravinami
– neobsahují bisfenol A.
– kapacita: 200 ml
Obsahuje:
– 4 nádoby
– 4 víčka
– víčko s náustkem ZDARMA!

8 skladem

Katalogové číslo: DS13604699 Kategorie: , ,

Sada nádobek s náustkem pro skladování, zmrazování a krmení. Nádobky jsou vhodné na všechny druhy jídel a nápojů, včetně mateřského mléka. Díky náustku je možné nádobku použít jako hrneček na pití. Těsná víka poskytují ochranu před rozlitím a pronikáním pachů. Odměrka umístěná na nádobkách umožňuje přesné měření potravin. Nádobky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu určeného pro styk s potravinami, který neobsahuje Bisfenol A.Vlastnosti:- nádobky jsou určeny k vícenásobnému skladování a zmrazování potravin- přídavné víčko s náustkem umožňuje krmení dítěte- k jejich výrobě byl použit speciální materiál určený pro styk s potravinami- neobsahují bisfenol A.- kapacita: 200 mlObsahuje:- 4 nádoby- 4 víčka- víčko s náustkem ZDARMA!

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Krmení » Ostatní » Sada nádobek s náustkem na pokrmy a mléko Baby Ono 200ml – dle obrázku
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Krmení > Ostatní

Produkt

Sada nádobek s náustkem na pokrmy a mléko Baby Ono 200ml – dle obrázku

EAN

5904341208116

Kód:

DS13604699