Samolepka na podlahu Závodní dráha – černá

1612 

Krásná nálepka na podlahu Závodní dráha. Samolepka závodní dráhy byla vytvořena pro děti a jejich rodiče. Jedná se o fantastickou alternativu k tradičním hračkám, které zabírají hodně místa a jejich montáž i demontáž je časově náročná. Závodní dráha zaručí skvělou zábavu a zároveň nezabere zbytečné místo v dětském pokoji. Náš produkt je jedinečný a jediný svého druhu. Vyrobeno ze speciální fólie a matného laminátu, díky kterému je jeho povrch odolný a nesmazatelný.
Samolepka je vhodná na podlahu, ale lze ji aplikovat i na jakýkoli jiný hladký povrch, jako jsou stěny nebo nábytek. Nečekejte déle. Dopřejte svému dítěti mimořádnou zábavu a zkraťte si čas na úklid. Tato sada obsahuje: závodní dráhu (145×70 cm) a doplňkové prvky. Přesné rozměry jsou uvedeny na poslední fotce.
– rozměry: zobrazeno na poslední fotografii
– materiál: nejvyšší kvalita PVC fólie
– ochrana: odolná proti poškrábání matný laminát
– odolný: fólie odolná vlhkosti a UV záření
– vyříznutá: mimo obrys – nemají podklad
– obal: zasíláno v bio tubách

3 skladem

Katalogové číslo: DS69421125 Kategorie: , ,

Krásná nálepka na podlahu Závodní dráha. Samolepka závodní dráhy byla vytvořena pro děti a jejich rodiče. Jedná se o fantastickou alternativu k tradičním hračkám, které zabírají hodně místa a jejich montáž i demontáž je časově náročná. Závodní dráha zaručí skvělou zábavu a zároveň nezabere zbytečné místo v dětském pokoji. Náš produkt je jedinečný a jediný svého druhu. Vyrobeno ze speciální fólie a matného laminátu, díky kterému je jeho povrch odolný a nesmazatelný.Samolepka je vhodná na podlahu, ale lze ji aplikovat i na jakýkoli jiný hladký povrch, jako jsou stěny nebo nábytek. Nečekejte déle. Dopřejte svému dítěti mimořádnou zábavu a zkraťte si čas na úklid. Tato sada obsahuje: závodní dráhu (145×70 cm) a doplňkové prvky. Přesné rozměry jsou uvedeny na poslední fotce.- rozměry: zobrazeno na poslední fotografii- materiál: nejvyšší kvalita PVC fólie- ochrana: odolná proti poškrábání matný laminát- odolný: fólie odolná vlhkosti a UV záření- vyříznutá: mimo obrys – nemají podklad- obal: zasíláno v bio tubách

Domů » Obchod » Nábytek » Dekorace » Samolepky na podlahu » Samolepka na podlahu Závodní dráha – černá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Dekorace > Samolepky na podlahu

Produkt

Samolepka na podlahu Závodní dráha – černá

EAN

8596164137055

Kód:

DS69421125