Samolepka na zeď sedmikrásky IV – hnědá

937 

Krásná nálepka na zeď sedmikrásky. Samolepky sedmikrásky lze volně rozmístit na zeď a vytvořit efekt tapety. Přicházejí v jednom tvaru a jedné velikosti. Samolepky sedmikrásky byly vytvořeny pro všechny příznivce jemných motivů a přírodních barev. Díky svému jedinečnému tvaru se skvěle hodí jak pro skandinávský, tak pro boho styl. Samolepka je zajištěna speciálním matným laminátem, který ji chrání před poškrábáním při každodenním používání a zároveň usnadňuje lepení – fólie je silnější a snáze se přenáší na zeď. Pokud hledáte dokonalý způsob, jak oživit dětský pokojíček, naše samolepky na zeď jsou tou správnou volbou. Objednejte si je ještě dnes a udělejte radost svému dítěti.
Tato sada obsahuje: sedmikrásky (22 ks) – 9×9 cm. Přesné rozměry každé části nálepky jsou uvedeny na poslední fotografii. Baleno v eko tubách.

3 skladem

Katalogové číslo: DS86400007 Kategorie: , ,

Krásná nálepka na zeď sedmikrásky. Samolepky sedmikrásky lze volně rozmístit na zeď a vytvořit efekt tapety. Přicházejí v jednom tvaru a jedné velikosti. Samolepky sedmikrásky byly vytvořeny pro všechny příznivce jemných motivů a přírodních barev. Díky svému jedinečnému tvaru se skvěle hodí jak pro skandinávský, tak pro boho styl. Samolepka je zajištěna speciálním matným laminátem, který ji chrání před poškrábáním při každodenním používání a zároveň usnadňuje lepení – fólie je silnější a snáze se přenáší na zeď. Pokud hledáte dokonalý způsob, jak oživit dětský pokojíček, naše samolepky na zeď jsou tou správnou volbou. Objednejte si je ještě dnes a udělejte radost svému dítěti.Tato sada obsahuje: sedmikrásky (22 ks) – 9×9 cm. Přesné rozměry každé části nálepky jsou uvedeny na poslední fotografii. Baleno v eko tubách.

Domů » Obchod » Nábytek » Dekorace » Samolepky na zeď » Samolepka na zeď sedmikrásky IV – hnědá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Dekorace > Samolepky na zeď

Produkt

Samolepka na zeď sedmikrásky IV – hnědá

EAN

8596164149867

Kód:

DS86400007