Samolepka na zeď Sluneční soustava S – dle obrázku

1044 

Krásná nálepka na zeď Sluneční soustava S. Samolepky sluneční soustavy jsou skvělým způsobem, jak přidat do dětského pokoje nadpozemský vesmírný motiv. Sada samolepek obsahuje 8 planet: Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran a Neptun. Sada také obsahuje slunce, měsíc a několik asteroidů.
Samolepka je zajištěna speciálním matným laminátem, který ji chrání před poškrábáním při každodenním používání a zároveň usnadňuje lepení – fólie je silnější a snáze se přenáší na zeď.
Objednejte si je ještě dnes a udělejte radost svému dítěti. Přesné rozměry každé části nálepky jsou uvedeny na poslední fotografii.
Upozornění: Nedoporučujeme aplikovat naše samolepky na stěny natřené latexovými, hladkými nebo voskovými barvami.
– rozměry: zobrazeno na poslední fotografii
– materiál: nejkvalitnější PVC fólie
– ochrana: odolná proti poškrábání matný laminát
– odolný: fólie odolná vlhkosti a UV záření
– vyříznutá: mimo obrys – nemají podklad
-balení: baleno v eko tubách

3 skladem

Katalogové číslo: DS78557079 Kategorie: , ,

Krásná nálepka na zeď Sluneční soustava S. Samolepky sluneční soustavy jsou skvělým způsobem, jak přidat do dětského pokoje nadpozemský vesmírný motiv. Sada samolepek obsahuje 8 planet: Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran a Neptun. Sada také obsahuje slunce, měsíc a několik asteroidů.Samolepka je zajištěna speciálním matným laminátem, který ji chrání před poškrábáním při každodenním používání a zároveň usnadňuje lepení – fólie je silnější a snáze se přenáší na zeď. Objednejte si je ještě dnes a udělejte radost svému dítěti. Přesné rozměry každé části nálepky jsou uvedeny na poslední fotografii.Upozornění: Nedoporučujeme aplikovat naše samolepky na stěny natřené latexovými, hladkými nebo voskovými barvami.- rozměry: zobrazeno na poslední fotografii- materiál: nejkvalitnější PVC fólie- ochrana: odolná proti poškrábání matný laminát- odolný: fólie odolná vlhkosti a UV záření- vyříznutá: mimo obrys – nemají podklad-balení: baleno v eko tubách

Domů » Obchod » Samolepka na zeď Sluneční soustava S – dle obrázku
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Dekorace > Samolepky na zeď

Produkt

Samolepka na zeď Sluneční soustava S – dle obrázku

EAN

8596164137086

Kód:

DS78557079