Šidítko Avent Ultra air Night 2ks +18m – bílá/18+ m

250 

Šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.
Sterilizační/transportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou.Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.
Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost.
Charakteristika:
– kryt v noci svítí
– kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat
– ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny
– vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami.
Věk:+18 měsíců
Materiál: silikon, bez BPA

3 skladem

Katalogové číslo: DS86523668 Kategorie: , ,

Šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Sterilizační/transportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou.Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.
Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost.
Charakteristika: – kryt v noci svítí- kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat- ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny- vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami. Věk:+18 měsíců Materiál: silikon, bez BPA

Domů » Obchod » Šidítko Avent Ultra air Night 2ks +18m – bílá/18+ m
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Šidítka > Dětské dudlíky

Produkt

Šidítko Avent Ultra air Night 2ks +18m – bílá/18+ m

EAN

8710103982708

Kód:

DS86523668