Šidítko Avent Ultra air Zvířátko 2ks 6- 18 m kluk – dle obrázku/6-18 m

246 

Nová šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny.
Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.
Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.
Vlastnosti:
– 0 – 6 měsíců
– silikonové
– bez BPA
– kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat
– sterilizační/transportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou
– vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami

4 skladem

Katalogové číslo: DS47854331 Kategorie: , ,

Nová šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny.Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.
Vlastnosti:- 0 – 6 měsíců – silikonové – bez BPA- kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat- sterilizační/transportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou- vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Šidítka » Dětské dudlíky » Šidítko Avent Ultra air Zvířátko 2ks 6- 18 m kluk – dle obrázku/6-18 m
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Šidítka > Dětské dudlíky

Produkt

Šidítko Avent Ultra air Zvířátko 2ks 6- 18 m kluk – dle obrázku/6-18 m

EAN

8710103949411

Kód:

DS47854331