Video chůvička LCD+Kamera Vtech VM5255 – bílá

3962 

Chůvička VM 5255 má velkou 5" obrazovku s velmi dobrým rozlišením, takže budete mít svého drobečka pod kontrolou ve dne i v noci.
Elektronická chůva VM5255 s 270stupňovou kamerou otáčející se do stran – už nikdy se nebudete bát o klidný spánek svého děťátka. Přístroj uklidní vaše dítě ke spánku pomocí zabudovaných příjemných melodií a příjemných tichých okolních zvuků. Má adaptivní noční osvětlení, které se aktivuje, jakmile je detekován zvuk. A vybrat si můžete až ze 7 různých barev. Kontrolujte teplotu vzduchu v místnosti, kde se vaše děťátko nachází, vestavěný teploměr v chůvičce ji ukáže s přesností na 1 stupeň. Nemusíte se bát, že by se přístroj nečekaně vybil – provozní doba na jedno nabití je až 12 hodin.
KLÍČOVÉ FUNKCE
-Obousměrná komunikace mezi hlavní jednotkou a chůvičkou – funkce zpětného hovoru
-Elektrické ovládání kamery vpravo, vlevo až o 270 stupňů
-Ruční ovládání kamery nahoru, dolů
-Automatický režim infračervené noční kamery
-Adaptivní noční světlo, které se přizpůsobuje osvětlení v dětském pokoji, a ukolébavky a tiché zvuky přehrávané přímo z dětské jednotky, která se aktivuje, jakmile je detekován zvuk
-Snímač teploty,
-Chůvička poskytuje 5 různých uklidňujících melodií a 4 tiché okolní zvuky, včetně kapajícího potůčku, a bílý šum.
SPECIFIKACE
-Bezdrátová technologie 2,4 GHz FHSS zajišťuje bezpečné připojení a čistý zvuk bez rušení,
-Digitální zoom (x1,3)
-Velmi velký displej LCD s úhlopříčkou až 5 palců a rozlišením WQVGA, 480 × 272 pixelů
-Dálkové polohování kamery až o 270 stupňů vlevo, vpravo
-Vysokokapacitní li-ion baterie 3,8 V 2100 mAh v základní jednotce
-Automatické infračervené zařízení pro noční vidění
-Vestavěné noční světlo, na výběr 7 barev
-Upozornění na nízký stav baterie
-Upozornění na ztrátu signálu
-Snímač teploty. Teplota max/min, nastavitelná na 1 stupeň C
-Časovač lampy
-Časovač melodie
-Dosah v interiéru až 50 m
-Venkovní dosah až 300 m
-Venkovní dosah až 300 m -Doba provozu na jedno nabití až 12 hodin
-Možnost montáže na stěnu
-Záruka 2 roky

1 skladem

Katalogové číslo: DS30774987 Kategorie: , ,

Chůvička VM 5255 má velkou 5" obrazovku s velmi dobrým rozlišením, takže budete mít svého drobečka pod kontrolou ve dne i v noci. Elektronická chůva VM5255 s 270stupňovou kamerou otáčející se do stran – už nikdy se nebudete bát o klidný spánek svého děťátka. Přístroj uklidní vaše dítě ke spánku pomocí zabudovaných příjemných melodií a příjemných tichých okolních zvuků. Má adaptivní noční osvětlení, které se aktivuje, jakmile je detekován zvuk. A vybrat si můžete až ze 7 různých barev. Kontrolujte teplotu vzduchu v místnosti, kde se vaše děťátko nachází, vestavěný teploměr v chůvičce ji ukáže s přesností na 1 stupeň. Nemusíte se bát, že by se přístroj nečekaně vybil – provozní doba na jedno nabití je až 12 hodin.
KLÍČOVÉ FUNKCE-Obousměrná komunikace mezi hlavní jednotkou a chůvičkou – funkce zpětného hovoru-Elektrické ovládání kamery vpravo, vlevo až o 270 stupňů-Ruční ovládání kamery nahoru, dolů-Automatický režim infračervené noční kamery-Adaptivní noční světlo, které se přizpůsobuje osvětlení v dětském pokoji, a ukolébavky a tiché zvuky přehrávané přímo z dětské jednotky, která se aktivuje, jakmile je detekován zvuk-Snímač teploty,-Chůvička poskytuje 5 různých uklidňujících melodií a 4 tiché okolní zvuky, včetně kapajícího potůčku, a bílý šum.
SPECIFIKACE-Bezdrátová technologie 2,4 GHz FHSS zajišťuje bezpečné připojení a čistý zvuk bez rušení,-Digitální zoom (x1,3)-Velmi velký displej LCD s úhlopříčkou až 5 palců a rozlišením WQVGA, 480 × 272 pixelů-Dálkové polohování kamery až o 270 stupňů vlevo, vpravo-Vysokokapacitní li-ion baterie 3,8 V 2100 mAh v základní jednotce-Automatické infračervené zařízení pro noční vidění-Vestavěné noční světlo, na výběr 7 barev-Upozornění na nízký stav baterie-Upozornění na ztrátu signálu-Snímač teploty. Teplota max/min, nastavitelná na 1 stupeň C-Časovač lampy-Časovač melodie-Dosah v interiéru až 50 m-Venkovní dosah až 300 m-Venkovní dosah až 300 m -Doba provozu na jedno nabití až 12 hodin-Možnost montáže na stěnu-Záruka 2 roky

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Chůvičky » Video chůvičky » Video chůvička LCD+Kamera Vtech VM5255 – bílá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Chůvičky > Video chůvičky

Produkt

Video chůvička LCD+Kamera Vtech VM5255 – bílá

EAN

4897027123739

Kód:

DS30774987